Na platformie telewizyjnej AVIOS odnajdziesz szeroką ofertę programową i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym pierwszą w Polsce komercyjnie wdrożoną telewizję 4K.

Niezwykle istotnym elementem AVIOSa są KORBOXy – gama multimedialnych, nowoczesnych dekoderów IPTV, w tym KORBOX ULTRA – pierwszy w Polsce STB 4K (UHD), KORBOX HDR – wspierający technologię High Dynamic Range oraz najnowszy KORBOX SOIAV.

Pakiet
KOMFORT HD

127 Kanałów
W tym 51 w HD

Pakiet
KOMFORT+ HD

140 Kanałów
W tym 59 w HD

Pakiet
PRESTIŻ HD

184 Kanałów
W tym 78 w HD

Pakiet
MAX HD

220 Kanałów
W tym 101 w HD

Dekoder Korbox SOIAV

  • Obsługa rozdzielczości 4K
  • Funkcja nagrywarki PVR
  • Dekoder oferuje kilka typów złącz charakterystycznie oznaczonych, dzięki którym z łatwością podłączysz do swojego telewizora, niezależnie czy posiada on złącze 3 razy cinch. Złącza USB umożliwią Ci wykorzystanie pendrive lub dysku zewnętrznego i nagranie ulubionych audycji lub filmów.
  • Sterowanie dekoderem możliwe jest przy użyciu wygodnego pilota na podczerwień lub przy wykorzystaniu aplikacji instalowanej na smartfona.
  • Dokumentacja techniczna

Zdalne sterowanie

Sterowanie dekoderem możliwe jest przy użyciu wygodnego pilota na podczerwień lub przy wykorzystaniu aplikacji instalowanej na smartfona.

Interaktywne menu

Pozwala na przeglądaniu menu i jego funkcji bez wychodzenia z oglądania telewizji.

Informacje o kanałach

Wyświetla szczegółowe informacje odnośnie oglądanego kanału tj. Tytuł, czas rozpoczęcia i zakończenia, kategoria wiekowa, rok produkcji, szczegółowy opis oraz czas postępu.

Nagrywarka

Wystarczy, że za pomocą portu USB podłączysz nośnik zewnętrzy typu Pendrive lub dysk twardy zewnętrzny i korzystasz z możliwości nagrywania i pauzowania programów. Po podłączeniu nośnika dajemy Ci również możliwość przeglądania plików multimedialnych tj. zdjęć, filmów czy dokumentów. Możesz nagrywać programy TV, w jakości HD jak i w standardowej. Masz możliwośc nagrywania w dowolnym momencie – na żądanie, zaprogramowania nagrania przez EPG oraz planowanie nagrania według daty.

Lista ulubionych

Można utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, aby mieć łatwy dostęp do tego co ogląda się najczęściej.

Youtube

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Firma Google, producent, zdecydowała się oddać w aplikacji jak największą ilość funkcji znanych z wersji dostępnej z poziomu przeglądarki, w efekcie dzięki niej możliwa jest wygodna obsługa serwisu i własnego konta posiadanego w jego ramach.

Przeglądarka WWW

Dzięki zainstalowanej przeglądarce na wszystkich naszych urządzeniach szybko prosto przeglądasz strony internetowe. Szybkie procesory oraz duża ilość pamięci RAM urządzeń pozwala na komfortowe przeglądanie codziennej prasy.

Radio TUBA FM

W serwisie Tuba.fm każdy użytkownik może tworzyć własne radia internetowe, podając jednego lub kilku artystów. Na ich podstawie system generowania radia dobiera do playlisty artystów podobnych do podanych przez użytkownika. Tuba posiada własny algorytm do łączenia stylów muzycznych i układania gotowych stacji. Tuba dostępna jest na wszystkich dekoderach z rodziny KORBOX.